![plaisio espa 2000px](https://citypass.gr/wp-content/uploads/2022/05/plaisio-espa_2000px-uai-258x52.png)
Αναφορά στην πηγή Χρηματοδότησης
Το Έργο αυτό υλοποιήθηκε στο πλαίσιο της Δράσης ΕΡΕΥΝΩ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ – ΚΑΙΝΟΤΟΜΩ Β Κύκλος και συγχρηματοδοτήθηκε από το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ) της Ευρωπαϊκής Ένωσης και εθνικούς πόρους μέσω του Ε.Π. Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα & Καινοτομία (ΕΠΑνΕΚ) (κωδικός έργου: T2ΕΔΚ-04859).
Ο παρών διαδικτυακός τόπος εξυπηρετεί την πρόσβαση των Ατόμων με Αναπηρία σύμφωνα με τα ισχύοντα διεθνή πρότυπα.